PLAN ULEPSZENIA MARKI ONLINE

Chcesz polepszyć wygląd swojej strony lub wprowadzić na niej nowe rozwiązania? Zastanawiasz się, czy ze swoim przekazem trafiasz do właściwej grupy klientów? Od dawna marzysz o stronie, która będzie odzwierciedlała Twój wyjątkowy styl? Zastanawiasz się czy Twój profil w Social Media i Twoja strona WWW są ze sobą spójne? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to ta konsultacja mailowa jest dla Ciebie.

Założenie strony internetowej lub sklepu ze swoimi produktami i usługami nie wystarczy, żeby cieszyć się dobrze prosperującym biznesem. Wiele osób zakłada stronę, nie zastanawiając się nawet, kto jest ich docelowym klientem. Nie zdają sobie sprawy jak istotne jest określenie stylu swojej marki, który wyróżni ich biznes na tle konkurencji. Czasami nie mają nawet określonej wizji, żeby krok po kroku realizować swoje cele. Często wystarczy spojrzenie osoby z zewnątrz, aby dowiedzieć się jak zadbać o stronę i profil w Social Media, aby zwiększyć zainteresowanie oferowanymi produktami. Profesjonalna strona i spójny profil społecznościowy pomogą Ci zbudować autorytet, przyciągnąć uwagę i przekształcić odwiedzających w Twoich klientów.

STWÓRZ SPÓJNY WIZERUNEK MARKI – KROK PO KROKU

Konsultacja polega na pełnej analizie strony internetowej Twojego biznesu oraz profilu społecznościowego (Facebook, Instagram).
Wezmę pod uwagę mocne i słabe punkty Twojego biznesu online. Skonfrontuję Twoją wizję biznesową z aktualnym kierunkiem, w którym podąża Twoja firma. Dowiesz się jakie elementy jest korzystnie wprowadzić na stronie, aby stała się lepsza w odbiorze dla Twoich klientów i przyciągnęła nowych. Podpowiem Ci jakie ulepszenia warto zastosować, aby klienci byli zainteresowani Twoimi produktami i usługami. Omówimy punkty, które są kluczowe w prowadzeniu spójnego profilu w Social Media. Uświadomisz sobie na co zwrócić uwagę, aby strona Twojej firmy i profile społecznościowe działały na korzyść Twojej marki.

ZBUDUJ SILNĄ MARKĘ ONLINE

Konsultacje zostały stworzone z myślą o osobach, które posiadają już stronę internetową swojej firmy i chciałyby polepszyć jej wizerunek lub wprowadzić konkretne zmiany. Dzięki konsultacjom odkryjesz najlepszy styl dla swojej marki, pasujący do Twojej osobowości i określisz kto jest Twoim klientem docelowym. Po przeprowadzonej analizie, dowiesz się jak polepszyć wygląd i funkcjonalność swojej strony i profilu społecznościowego. W końcu lepiej zaprezentujesz swoje usługi i zwiększysz zainteresowanie docelowej grupy klientów. A najważniejsze, stworzysz unikalny charakter marki i wyróżnisz się na tle konkurencji. Otrzymasz nie tylko porady co możesz zmienić na stronie, ale także konkretne wskazówki dostosowane do Twojej branży.

MOŻESZ WYBRAĆ SPOŚRÓD 3 OPCJI

konsultacja mailowa strony www
indywidualne konsultacje pakiet
Plan Ulepszenia Marki Online

INDYWIDUALNA KONSULTACJA MAILOWA

Indywidualna konsultacja mailowa polega na omówieniu jednego wybranego przez Ciebie zagadnienia. Jeśli nurtuje Cię kwestia związana z Twoją obecną stroną www, identyfikacją wizualną lub profilem social media (Facebook/Instagram) i potrzebujesz wskazówek, które chcesz samodzielnie wdrożyć, to te konsultacje są dla Ciebie. Chcesz zadbać o spójny wygląd swojej strony i profilu społecznościowego, żeby przedstawiały profesjonalizm Twojej marki? Zastanawiasz się czy Twoja identyfikacja wizualna jest odpowiednia dla produktów i usług, które oferujesz? A może zastanawiasz się nad nową identyfikacją wizualną i chcesz wiedzieć czy wybrane przez Ciebie kolory będą najbardziej odpowiednie dla Twojej branży? Dokładnie przeanalizuję problem, który mi przedstawisz i pomogę w jego rozwiązaniu. Otrzymasz wskazówki, które od razu będziesz mogła wdrożyć do swojego biznesu.

Indywidualna konsultacja mailowa 179 zł brutto

INDYWIDUALNE KONSULTACJE MAILOWE - PAKIET

Pełna konsultacja mailowa, to pakiet indywidualnych konsultacji mailowych Twojej marki. Konsultacje trwają 3 dni, podczas, których szczegółowo umówimy kwestie, które chcesz poruszyć. Możemy porozmawiać na wszystkie wybrane przez Ciebie tematy dotyczące np. stworzonej strony www, wykonanego przez Ciebie logo, identyfikacji wizualnej Twojej firmy, profilu social media (Facebook, Instagram), zastosowanych kolorów, spójności strony z profilami social media, zastosowanych grafik w postach na Facebooku, Instagramie i we wpisach na Twojej stronie www.

Chcesz zadbać o spójny wygląd swojej strony i profilu społecznościowego, żeby przedstawiały profesjonalizm Twojej marki? Zastanawiasz się czy Twoja identyfikacja wizualna jest odpowiednia dla produktów i usług, które oferujesz? A może zastanawiasz się nad nową identyfikacją wizualną i chcesz wiedzieć czy wybrane przez Ciebie kolory będą najbardziej odpowiednie dla Twojej branży? W ciągu 3 dni możemy omówić kilka wybranych przez Ciebie tematów. Konsultacje opierają się na Twoich zapytaniach.

Dokładnie przeanalizuję Twoją sytuację i dostarczę Ci najlepszych wskazówek, dzięki którym polepszysz odbiór swojej marki przez obecnych i potencjalnych klientów.

Pełna konsultacja mailowa 359 zł brutto

PLAN ULEPSZENIA MARKI ONLINE

Plan Ulepszenia Marki Online

Chcesz samodzielnie zadbać o identyfikację wizualną swojej firmy? Potrzebujesz poprawić wizerunek swojej marki w social media? Chcesz odświeżyć obecną stronę WWW? A może jesteś na etapie tworzenia strony internetowej i nie wiesz co zrobić, żeby strona wyglądała profesjonalnie i zachęcała do skorzystania z Twoich usług? Chcesz, żeby Twoja marka odzwierciedlała Twój wyjątkowy styl? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to te konsultacje są dla Ciebie.

Plan Ulepszenia Marki Online to konsultacje mailowe polegające na pełnej analizie marki pod kątem Twojej obecnej identyfikacji wizualnej, aktualnej strony www, wizerunku w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram). Podczas konsultacji omówimy każdy aspekt wizerunku online. Otrzymasz konkretny plan działania, opierający się na wskazówkach indywidualnie dopasowanych do Twojej sytuacji, abyś mogła polepszyć wizerunek swojej marki w Internecie.

5 KROKÓW DO WYMARZONEJ MARKI ONLINE

Krok 1. Przed analizą zapoznam się z Twoim biznesem online oraz Twoją konkurencją.

Krok 2. Omówimy kwestie wykonanego przez Ciebie logo i identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Podpowiem Ci czy wybrane kolory oddają charakter Twojej marki i przyciągają właściwych klientów. Dowiesz się co możesz zrobić, aby polepszyć wizerunek swojej firmy.

Krok 3. Zajmę się analizą mocnych i słabych punktów Twojej strony www. Krok po kroku omówimy każdą zakładkę na Twojej stronie. Dowiesz się na co zwrócić uwagę, aby strona WWW i profile społecznościowe były ze sobą spójne i działały na korzyść Twojej marki. Podpowiem Ci jak na stronie zaprezentować produkty i usługi, aby wyglądały profesjonalnie i zachęcały do zakupu. Wskażę Ci nad czym możesz popracować, aby zachęcić potencjalnych klientów do pozostania dłużej na Twojej stronie. Ponadto dowiesz się w jakich miejscach najlepiej umieścić ikony social media, newsletter oraz przycisk wezwania do działania tzw. Call to Action, aby przyniosło to zamierzony efekt.

Krok 4. Dowiesz się, czy dla Twojego biznesu wystarczy efektywne prowadzenie bloga, czy lepiej stworzyć stronę biznesową z zakładką blog. Sprawdzę, czy wybrany przez Ciebie motyw WordPress ułatwia Ci pracę, czy wręcz przeciwnie. Podpowiem Ci jakim kluczem najlepiej kierować się przy wyborze odpowiedniego motywu, aby był zgodny z Twoimi potrzebami. Dostarczę Ci wskazówek co możesz zrobić, aby Twoja praca nad stroną była prostsza i przyjemna.

Krok 5. Przeanalizuję prowadzone przez Ciebie profile social media pod kątem spójności ze stroną www, zastosowanych kolorów, oprawy graficznej we wpisach na stronie oraz postach w mediach społecznościowych. Dowiesz się jak najlepiej zaprezentować informacje o swojej firmie i w jakich strategicznych miejscach powinny się one znaleźć.

Z Planem Ulepszenia Marki Online stworzysz unikalny charakter marki i wyróżnisz się na tle konkurencji. W ramach indywidualnego planu otrzymasz:

  • indywidualne konsultacje mailowe
  • analizę identyfikacji wizualnej Twojej firmy
  • analizę obecnej strony internetowej Twojego biznesu
  • analizę profilu społecznościowego – Facebook, Instagram
  • konkretny plan działania na polepszenie wizerunku Twojej marki w Internecie
  • indywidualne wytyczne, specjalnie przygotowane dla Twojej marki
  • wskazówki z propozycjami usprawnień, które będziesz mogła od razu wdrożyć na swojej stronie i w social media
Analiza pomoże Ci zbudować spójny wizerunek marki i dotrzeć do właściwej grupy klientów. Ponadto dowiesz się, jakie kroki podjąć, aby Twoja marka wyróżniała się na tle konkurencji. Dzięki konsultacjom szybciej zobaczysz rezultaty swoich działań.
Plan Ulepszenia Marki Online 529 zł brutto

STWÓRZ WYJĄTKOWĄ MARKĘ!

ZAREZERWUJ TERMIN

Jeśli uznasz, że konsultacje nie spełniły Twoich oczekiwań,
zwrócę Ci pieniądze!
Jestem pewna, że konsultacje całkowicie spełnią Twoje oczekiwania i pomogą Ci stworzyć spójną markę online. Jeśli jednak uznasz, że konsultacje nie dały Ci pomocnych wskazówek, oddam Ci pieniądze. Jestem jednak przekonana o ich skuteczności, dlatego daję Ci 30 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni od momentu zakupu uznasz, że konsultacje nie były dla Ciebie odpowiednie, napisz do mnie na maila kontakt@werbenastudio.pl, a ja oddam Ci całą wpłaconą kwotę. Jak widzisz nic nie tracisz, całe ryzyko biorę na siebie, bo wiem, że dzięki konsultacjom stworzysz silną markę online.
              30 dniowa gwarancja zwrotu