STWÓRZ SPÓJNY WIZERUNEK MARKI I PRZYCIĄGNIJ KLIENTÓW

Chcesz polepszyć wygląd swojej strony lub wprowadzić na niej nowe rozwiązania? Zastanawiasz się, czy ze swoim przekazem trafiasz do właściwej grupy klientów? Od dawna marzysz o stronie, która będzie odzwierciedlała Twój wyjątkowy styl? Zastanawiasz się czy Twój profil w Social Media i Twoja strona WWW są ze sobą spójne? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to ta konsultacja mailowa jest dla Ciebie.

Założenie strony internetowej lub sklepu ze swoimi produktami i usługami nie wystarczy, żeby cieszyć się dobrze prosperującym biznesem. Wiele osób zakłada stronę, nie zastanawiając się nawet, kto jest ich docelowym klientem. Nie zdają sobie sprawy jak istotne jest określenie stylu swojej marki, który wyróżni ich biznes na tle konkurencji. Czasami nie mają nawet określonej wizji, żeby krok po kroku realizować swoje cele. Często wystarczy spojrzenie osoby z zewnątrz, aby dowiedzieć się jak zadbać o stronę i profil w Social Media, aby zwiększyć zainteresowanie oferowanymi produktami. Profesjonalna strona i spójny profil społecznościowy pomogą Ci zbudować autorytet, przyciągnąć uwagę i przekształcić odwiedzających w Twoich klientów.

PLAN ULEPSZENIA MARKI – KROK PO KROKU

Plan Ulepszenia Marki Online to konsultacje mailowe polegające na pełnej analizie firmy pod kątem wizerunku Twojej marki w internecie. Konsultacje polegają na analizie aktualnej strony www, wizerunku w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), omówieniu identyfikacji wizualnej Twojej firmy, logo oraz materiałów reklamowych. Wezmę pod uwagę mocne i słabe punkty Twojego biznesu online. Skonfrontuję Twoją wizję biznesową z aktualnym kierunkiem, w którym podąża Twoja firma. Dowiesz się jakie elementy jest korzystnie wprowadzić na stronie, aby stała się lepsza w odbiorze dla Twoich klientów i przyciągnęła nowych. Podpowiem Ci jakie ulepszenia warto zastosować, aby klienci byli zainteresowani Twoimi produktami i usługami. Omówimy punkty, które są kluczowe w prowadzeniu spójnego profilu w Social Media. Uświadomisz sobie na co zwrócić uwagę, aby strona Twojej firmy i profile społecznościowe działały na korzyść Twojej marki.

ZBUDUJ SILNĄ MARKĘ Z PLANEM ULEPSZENIA MARKI ONLINE

Konsultacje zostały stworzone z myślą o osobach, które posiadają już stronę internetową swojej firmy, ale chciałyby polepszyć wizerunek strony i osiągnąć spójność wizualną marki. Dzięki konsultacjom odkryjesz najlepszy styl dla swojej marki, który będzie spójny ze stroną www oraz profilami społecznościowymi. Po przeprowadzonej analizie, dowiesz się jak polepszyć wygląd i funkcjonalność strony i profilu społecznościowego, aby korzystnie wpływały na odbiór Twojej firmy przez potencjalnych klientów i zachęcały do zakupu Twoich produktów i usług. W końcu lepiej zaprezentujesz swoje usługi i zwiększysz zainteresowanie docelowej grupy odbiorców. A najważniejsze, stworzysz unikalny i spójny wygląd marki i wyróżnisz się na tle konkurencji. Otrzymasz nie tylko porady co możesz zmienić na swojej stronie i na profilach społecznościowych, ale także konkretne wskazówki dostosowane do Twojej branży.

MOŻESZ WYBRAĆ SPOŚRÓD 3 OPCJI

konsultacja fanpage fb
konsultacja strony biznesowej
Plan Ulepszenia Marki Online

INDYWIDUALNA KONSULTACJA FANPAGE FB

Indywidualna konsultacja mailowa fanpage. Zastanawiasz się jak polepszyć wizerunek marki na Facebooku? Myślisz o tym co zrobić, żeby Twój profil w social media był spójny i dobrze się prezentował? Chcesz, żeby klienci byli bardziej zainteresowani Twoimi produktami i usługami? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to te konsultacje są dla Ciebie.

Podczas konsultacji omówimy wygląd Twojego fanpage. Dowiesz się co zrobić, żeby profil był zgodny z identyfikacją wizualną Twojej firmy, co powinno się znaleźć w opisie profilu oraz jaki powinien być układ poszczególnych zakładek. Dostarczę Ci wskazówek jakie informacje powinny się znaleźć w zdjęciu profilowym i cover photo, aby mobilizowały potencjalnego klienta do działania, a tym samym do zakupu produktów i usług. Ponadto przeanalizuję Twoje grafiki i podpowiem Ci co możesz zrobić, żeby lepiej prezentowały się w internecie i zachęcały do zakupu. Dowiesz się również co zrobić, żeby klienci docierali poprzez fanapge do Twojej strony internetowej. Otrzymasz wskazówki, które od razu będziesz mogła wdrożyć do swojego biznesu.

Indywidualna konsultacja mailowa fanpage 129 zł brutto

INDYWIDUALNA KONSULTACJA STRONY BIZNESOWEJ

Indywidualna konsultacja strony biznesowej. Chcesz polepszyć wizerunek strony www lub wprowadzić na niej nowe rozwiązania? Zastanawiasz się czy ze swoim przekazem trafiasz do właściwej grupy klientów? Chcesz profesjonalnie zaprezentować swoje produkty i usługi? Chciałabyś, żeby Twoja strona była spójna pod kątem wizualnym? Jeśli chcesz omówić te kwestie, to te konsultacje są dla Ciebie.

Podczas konsultacji omówimy punkty, które mają istotny wpływ na odbiór strony przez potencjalnych klientów. Dowiesz się jakie ulepszenia warto zastosować na stronie, aby klienci byli bardziej zainteresowani Twoją ofertą. Dowiesz się jakie elementy jest korzystnie wprowadzić na stronie, aby stała się lepsza w odbiorze dla klientów i zachęcała do skorzystania z Twoich usług. Powiem Ci co możesz zrobić, żeby lepiej zaprezentować swoją ofertę. Sprawdzę również stronę pod kątem jej szybkości i czytelności. Ponadto przeanalizuję grafiki zastosowane na stronie i podpowiem Ci co możesz zrobić, żeby były spójne z identyfikacją wizualną Twojej firmy. Otrzymasz nie tylko porady co możesz zmienić na swojej stronie, ale także konkretne wskazówki dostosowane do Twojej branży, które będziesz mogła od razu wdrożyć w swoim biznesie.

Indywidualna konsultacja mailowa strony biznesowej 249 zł brutto

Te konsultacje są idealne dla Ciebie, jeśli:

 • posiadasz stronę internetową swojej firmy
 • chcesz polepszyć jej wizerunek i funkcjonalność
 • chciałabyś, aby klienci byli bardziej zainteresowani Twoją ofertą
 • zależy Ci, żeby strona była spójna wizualnie

Konsultacje nie sprawdzą się u Ciebie, jeśli:

 • nie posiadasz strony internetowej swojej firmy
 • nie chcesz nic zmieniać i szkoda Ci czasu na wprowadzanie poprawek
 • uważasz, że Twoja strona jest idealna i wiele osób chętnie kupuje Twoje produkty i usługi

INDYWIDUALNY PLAN ULEPSZENIA MARKI ONLINE

Plan Ulepszenia Marki Online

Potrzebujesz poprawić wizerunek swojej marki w social media? Chcesz zadbać o identyfikację wizualną swojej firmy? Chcesz odświeżyć obecną stronę WWW? A może jesteś na etapie tworzenia strony internetowej i nie wiesz co zrobić, żeby strona wyglądała profesjonalnie i zachęcała do skorzystania z Twoich usług? Zależy Ci, żeby Twoja marka odzwierciedlała Twój wyjątkowy styl? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to te konsultacje są dla Ciebie.

Plan Ulepszenia Marki Online to konsultacje mailowe polegające na pełnej analizie firmy pod kątem wizerunku Twojej marki w internecie. Konsultacje polegają na analizie aktualnej strony www, wizerunku w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), omówieniu identyfikacji wizualnej Twojej firmy, logo oraz materiałów reklamowych. Podczas konsultacji omówimy każdy aspekt wizerunku online. Otrzymasz konkretny plan działania, opierający się na wskazówkach indywidualnie dopasowanych do Twojej sytuacji, abyś mogła polepszyć wizerunek marki w Internecie.

5 KROKÓW DO WYMARZONEJ MARKI ONLINE

Krok 1. Przed analizą zapoznam się z Twoim biznesem online oraz Twoją konkurencją.

Krok 2. Omówimy kwestie wykonanego przez Ciebie logo, identyfikacji wizualnej Twojej firmy oraz materiałów reklamowych. Podpowiem Ci czy wybrane kolory oddają charakter Twojej marki i przyciągają właściwych klientów. Dowiesz się co możesz zrobić, aby polepszyć wizerunek swojej firmy.

Krok 3. Zajmę się analizą mocnych i słabych punktów Twojej strony www. Krok po kroku omówimy każdą zakładkę na Twojej stronie. Dowiesz się na co zwrócić uwagę, aby strona WWW i profile społecznościowe były ze sobą spójne i działały na korzyść Twojej marki. Podpowiem Ci jak na stronie zaprezentować produkty i usługi, aby wyglądały profesjonalnie i zachęcały do zakupu. Wskażę Ci nad czym możesz popracować, aby zachęcić potencjalnych klientów do pozostania dłużej na Twojej stronie. Ponadto dowiesz się w jakich miejscach najlepiej umieścić ikony social media, newsletter oraz przycisk wezwania do działania tzw. Call to Action, aby przyniosło to zamierzony efekt.

Krok 4. Dowiesz się, czy dla Twojego biznesu wystarczy efektywne prowadzenie bloga, czy lepiej stworzyć stronę biznesową z zakładką blog. Sprawdzę, czy wybrany przez Ciebie motyw WordPress ułatwia Ci pracę, czy wręcz przeciwnie. Podpowiem Ci jakim kluczem najlepiej kierować się przy wyborze odpowiedniego motywu, aby był zgodny z Twoimi potrzebami. Dostarczę Ci wskazówek co możesz zrobić, aby Twoja praca nad stroną była prosta i przyjemna.

Krok 5. Przeanalizuję prowadzone przez Ciebie profile social media pod kątem spójności ze stroną www, zastosowanych kolorów, oprawy graficznej we wpisach na stronie oraz postach w mediach społecznościowych. Dowiesz się jak najlepiej zaprezentować informacje o swojej firmie i w jakich strategicznych miejscach powinny się one znaleźć.

Z Planem Ulepszenia Marki Online stworzysz unikalny charakter marki i wyróżnisz się na tle konkurencji. W ramach indywidualnego planu otrzymasz:

 • indywidualne konsultacje mailowe
 • analizę identyfikacji wizualnej Twojej firmy
 • analizę obecnej strony internetowej Twojego biznesu
 • analizę profilu społecznościowego – Facebook, Instagram
 • konkretny plan działania na polepszenie wizerunku Twojej marki w Internecie
 • indywidualne wytyczne, specjalnie przygotowane dla Twojej marki
 • wskazówki z propozycjami usprawnień, które będziesz mogła od razu wdrożyć na swojej stronie i w social media
Analiza pomoże Ci zbudować spójny wizerunek marki i dotrzeć do właściwej grupy klientów. Ponadto dowiesz się, jakie kroki podjąć, aby Twoja marka wyróżniała się na tle konkurencji. Dzięki konsultacjom szybciej zobaczysz rezultaty swoich działań.
Plan Ulepszenia Marki Online 529 zł brutto

STWÓRZ WYJĄTKOWĄ MARKĘ!

ZAREZERWUJ TERMIN

Jeśli uznasz, że konsultacje nie spełniły Twoich oczekiwań,
zwrócę Ci pieniądze!
Jestem pewna, że konsultacje całkowicie spełnią Twoje oczekiwania i pomogą Ci stworzyć spójną markę online. Jeśli jednak uznasz, że konsultacje nie dały Ci pomocnych wskazówek, oddam Ci pieniądze. Jestem jednak przekonana o ich skuteczności, dlatego daję Ci 30 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni od momentu zakupu uznasz, że konsultacje nie były dla Ciebie odpowiednie, napisz do mnie na maila kontakt@werbenastudio.pl, a ja oddam Ci całą wpłaconą kwotę. Jak widzisz nic nie tracisz, całe ryzyko biorę na siebie, bo wiem, że dzięki konsultacjom stworzysz silną markę online.
              30 dniowa gwarancja zwrotu