Powitanie

 

Mam na imię Marta, jestem entuzjastką WordPressa i wszelkiego designu. Pomogę Ci zadbać o spójność wizualną Twojej marki.

Specjalizuję się w projektowaniu stron internetowych, logo, identyfikacji wizualnej oraz oprawy graficznej dla małych biznesów. Pomagam przedsiębiorczym kobietom realizować marzenia i rozwijać rozpoznawalną markę online. Projektuję dla kobiet, które rozumieją, że silna tożsamość wizualna marki jest niezbędna przy tworzeniu zyskownego biznesu.

                                       strony www dla biznesów online moje zdjęcie

Jestem szczęśliwa, że jesteś tutaj i angażujesz się w zdobycie pięknie zaprojektowanej i funkcjonalnej witryny oraz projektu logo, który wyróżni Twoją markę. Moim celem jest stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej zgodnej z Twoim stylem, estetyką oraz reprezentującej wartości i przesłanie Twojego biznesu. Jeśli potrzebujesz projektanta, który poświęci trochę czasu, aby naprawdę zrozumieć wizję Twojej firmy, to jesteś we właściwym miejscu!

Przyświeca mi myśl, że posiadanie profesjonalnej strony jest pierwszym krokiem do rozwoju firmy!

Dlatego starannie dobieram stylistykę, układ strony i jej funkcjonalności, aby służyły Ci jak najlepiej podczas stawiania pierwszych kroków we własnym biznesie. Lubię twórczy proces, który mi towarzyszy podczas pracy z każdą nową marką. Mój styl jest jasny, kobiecy i nowoczesny. Sprawię, że Twoja strona będzie wyglądać fantastycznie i będzie zgodna z obowiązującymi trendami. Wspólnie stworzymy stronę, która przyciągnie Twojego idealnego klienta i pomoże Twojej firmie wyróżnić się online, byś mogła czerpać zyski ze swojego biznesu.

Wykonuję projekty w szczególności dla małych biznesów, przedsiębiorców i blogerów. Dobrze czuję się w projektach dedykowanych fotografom, kwiaciarniom, florystom, konsultantom ślubnym, firmom eventowym, animatorom dziecięcym, działalności rękodzielniczej, artystycznej, branży kosmetycznej, jednak z chęcią podejmę się pracy również nad projektami z innych branż. Jeśli zastanawiasz się, czy Twoja działalność wpisuje się w moją estetykę, skontaktuj się ze mną, a ja przedstawię Ci jaki mam pomysł na Twoją markę.

Pracuję wyłącznie nad kilkoma projektami w miesiącu, w ten sposób mogę skoncentrować się na poznaniu Ciebie, Twojej pasji, pomysłu na biznes, a także zrozumieniu Twojej wizji na rozwój firmy.

Pamiętaj, że styl Twojej marki, to odbicie Ciebie! Wyróżnij się poprzez profesjonalne logo, jasną i atrakcyjną stronę oraz rozwiń swoją działalność w sieci.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na kontakt@werbenastudio.pl