Powitanie

 

Mam na imię Marta, jestem entuzjastką WordPressa i wszelkiego designu. Pomogę Ci zadbać o spójność wizualną Twojej marki online.

Specjalizuję się w projektowaniu stron internetowych dla kobiecych biznesów, logo i identyfikacji wizualnej. Pomagam przedsiębiorczym kobietom realizować marzenia i rozwijać rozpoznawalną markę online. Projektuję dla kobiet, które rozumieją, że silna tożsamość wizualna marki jest niezbędna przy tworzeniu zyskownego biznesu.

                                       strony www dla biznesów online moje zdjęcie

Jestem szczęśliwa, że jesteś tutaj i zaangażowałaś się w zdobycie pięknie zaprojektowanej i funkcjonalnej witryny oraz projektu logo, który będzie wyróżniać Twoją markę. Moim celem jest stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej zgodnej z Twoim stylem i estetyką oraz reprezentującej wartości i przesłanie Twojej marki. Jeśli potrzebujesz projektanta, który poświęci trochę czasu, aby naprawdę zrozumieć wizję Twojej firmy, to jesteś we właściwym miejscu!

Przyświeca mi myśl, że posiadanie profesjonalnej strony jest pierwszym krokiem do rozwoju firmy!

Dlatego starannie dobieram stylistykę, układ strony i jej funkcjonalności, aby służyły Ci jak najlepiej podczas stawiania pierwszych kroków we własnym biznesie. Lubię twórczy proces, który mi towarzyszy podczas pracy z każdą nową marką. Mój styl jest jasny, kobiecy i nowoczesny. Sprawię, że Twoja strona będzie wyglądać fantastycznie i będzie zgodna z obowiązującymi trendami. Wspólnie stworzymy stronę, która przyciągnie Twojego idealnego klienta i pomoże Twojej firmie wyróżnić się online, byś mogła czerpać zyski ze swojego biznesu.

Wykonuję projekty w szczególności dedykowane:

fotografom, kwiaciarniom, florystom, konsultantom ślubnym, firmom eventowym, animatorom dziecięcym, działalności rękodzielniczej i artystycznej oraz branży kosmetycznej.

Pracuję wyłącznie nad kilkoma projektami w miesiącu, w ten sposób mogę skoncentrować się na poznaniu Ciebie, Twojej pasji, pomysłu na biznes, a także zrozumieniu Twojej wizji na rozwój firmy.

Pamiętaj, że styl Twojej strony, to odbicie Ciebie! Wyróżnij się poprzez jasną i atrakcyjną stronę i rozwiń swoją działalność w sieci.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na kontakt@werbenastudio.pl