Powitanie

 

Nazywam się Marta Jabcoń. Specjalizuję się w projektowaniu stron internetowych, logo i oprawy graficznej do mediów społecznościowych. Mój styl jest jasny, kobiecy i nowoczesny. Projektuję dla kobiet, które rozumieją, że silna tożsamość wizualna marki jest niezbędna przy tworzeniu zyskownego biznesu. Moim celem jest stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej zgodnej z Twoim stylem, estetyką oraz reprezentującej wartości i przesłanie Twojego biznesu.

                                       strony www dla biznesów online moje zdjęcie

Przyświeca mi myśl, że posiadanie profesjonalnej strony internetowej jest pierwszym krokiem do rozwoju firmy. Projektuję strony internetowe zgodne z obowiązującymi trendami, które są atrakcyjne wizualnie i intuicyjne. Wyglądają nie tylko pięknie, ale też spełniają określone cele biznesowe. Starannie dobieram stylistykę, układ strony i jej funkcjonalności, aby strona jak najlepiej przedstawiała jakość Twoich usług.

Jeśli potrzebujesz strony internetowej, logo, wizytówek lub ulotek zadbam o spójną oprawę graficzną Twojej marki. Dobrze czuję się w projektach dedykowanym np.: fotografom, kwiaciarniom, florystom, animatorom dziecięcym, dietetykom, działalności rękodzielniczej, artystycznej, branży kosmetycznej. Z chęcią podejmę się pracy również nad projektami z innych branż.

Zastanawiasz się, czy Twoja działalność wpisuje się w moją estetykę?

Skontaktuj się ze mną, wspólnie omówimy Twój projekt.

Co mogę dla Ciebie przygotować:

  • strony internetowe i blogi
  • logo
  • wizytówki
  • ulotki
  • projekty graficzne do social media np. baner na Facebooka, szablony do postów, szablony na Instagram

Lubię twórczy proces, który mi towarzyszy podczas pracy przy każdym nowym projekcie. Jeśli poszukujesz projektanta, który poświęci trochę czasu, aby naprawdę zrozumieć wizję Twojej firmy, to jesteś we właściwym miejscu! Pracuję wyłącznie nad kilkoma projektami w miesiącu. Pozwala mi to skoncentrować się na poznaniu Ciebie, Twojej pasji, pomysłu na biznes i stworzyć projekt, który odzwierciedli jakość Twoich usług.

P.S. Prywatnie jestem entuzjastką WordPressa, typografii na ścianach i skandynawskiego designu 🙂

Zachęcam Cię do pobrania bezpłatnej listy kontrolnej dla Twojej marki online tutaj.

Jeśli chcesz zapoznać się z moimi wybranymi realizacjami zapraszam do zakładki Portfolio.