STRONY INTERNETOWE – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania, które poruszają klienci.

Jaki system CMS używasz do tworzenia stron?
Strony internetowe tworzę na WordPressie. Jest to system zarządzania treścią numer jeden na świecie, który jest wykorzystywany przez miliony użytkowników.
Ile potrwa praca nad stroną?
Zależy to od kilku czynników: harmonogramu, złożoności projektu i czasu Twoich odpowiedzi. Strony typu wizytówka lub portfolio mogą zostać ukończone w ciągu 2 tygodni. Strona bardziej rozbudowana zajmuje więcej czasu, zazwyczaj około 4 tygodnie.
Jaki jest koszt strony internetowej?
Strony, które projektuję zaczynają się od 2 000 zł netto (od 2 460 zł z VAT).

Końcowa cena strony internetowej zależy od stopnia rozbudowania strony i Twoich potrzeb. Przy wycenie biorę pod uwagę kilka czynników: złożoność projektu, liczbę podstron, ilości produktów i treści do wprowadzenia, funkcje na stronie, podpięcie strony pod różne programy, zainstalowanie dodatkowych wtyczek itp.

Zapoznaj się z przykładowymi funkcjami jakie może posiadać strona tutaj.

Czy potrzebuję zakupić domenę i serwer?
Tak, każda strona musi posiadać domenę i serwer. Koszt zakupu tych usług jest to koszt dodatkowy, zgodny z cennikiem usługodawcy. Domenę i serwer należy zakupić przed rozpoczęciem pracy nad stroną. Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać, powiedz mi o tym, a ja pomogę Ci w ich zakupie.
Czy oferujesz szkolenie z obsługi strony?
Tak, szkolenie jest w formie e-booka, którego otrzymasz ode mnie po wykonanym projekcie. Dzięki takiej formie, zawsze będziesz mieć instrukcję obsługi strony pod ręką.
Czy zapewniasz wsparcie po przekazaniu strony?
Tak, masz moje wsparcie w postaci przygotowanego e-booka z instrukcją obsługi panelu administracyjnego strony. Publikowanie treści, ich edycja oraz dodawanie zdjęć będzie dla Ciebie dziecinnie proste 🙂
Jak wygląda rozliczenie?
Poproszę Cię o wpłatę 30% wartości zlecenia, aby zarezerwować termin współpracy. Pozostałą kwotę rozliczamy na 3 dni przed rozpoczęciem współpracy. Jeśli potrzebujesz faktury VAT, poinformuj mnie o tym w momencie rezerwacji terminu.
Jak szybko możemy rozpocząć współpracę?
Zwykle mam zarezerwowane terminy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli zależy Ci, żeby jak najszybciej rozpocząć projekt, skontaktuj się ze mną i zapytaj o najbliższy wolny termin.
Czy oferujesz jakieś inne usługi?
Tak, mogę zaproponować Ci zaprojektowanie logo, wizytówek, pełnej identyfikacji wizualnej lub grafik do mediów społecznościowych np. cover photo na fanpage lub grafik do postów.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do mnie na kontakt@werbenastudio.pl.