STWÓRZ SPÓJNY WIZERUNEK STRONY WWW I PRZYCIĄGNIJ WŁAŚCIWYCH KLIENTÓW

Chcesz polepszyć wygląd swojej strony lub wprowadzić na niej nowe rozwiązania? Zastanawiasz się, czy ze swoim przekazem trafiasz do właściwej grupy klientów? Od dawna marzysz o stronie, która będzie odzwierciedlała Twój wyjątkowy styl? Zastanawiasz się czy Twój profil w Social Media i Twoja strona WWW są ze sobą spójne? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to te konsultacje mailowe są dla Ciebie.

Założenie strony internetowej lub sklepu ze swoimi produktami i usługami nie wystarczy, żeby cieszyć się dobrze prosperującym biznesem. Wiele osób zakłada stronę, nie zastanawiając się nawet, kto jest ich docelowym klientem. Nie zdają sobie sprawy jak istotne jest określenie stylu swojej marki, który wyróżni ich biznes na tle konkurencji. Czasami nie mają nawet określonej wizji, żeby krok po kroku realizować swoje cele. Często wystarczy spojrzenie osoby z zewnątrz, aby dowiedzieć się jak zadbać o stronę i profil w Social Media, aby zwiększyć zainteresowanie oferowanymi produktami. Profesjonalna strona i spójny profil społecznościowy pomogą Ci zbudować autorytet, przyciągnąć uwagę i przekształcić odwiedzających w Twoich klientów. Podczas konsultacji omówimy punkty, które mają istotny wpływ na odbiór strony przez klientów.

CZY KONSULTACJE MAILOWE SĄ DLA CIEBIE?

Konsultacje mailowe zostały stworzone z myślą o osobach, które posiadają już stronę internetową swojej firmy, ale chciałyby polepszyć wizerunek strony i osiągnąć spójność wizualną marki. Dzięki konsultacjom odkryjesz najlepszy styl dla swojej marki, który będzie spójny ze stroną www oraz profilami społecznościowymi. Po przeprowadzonej analizie, dowiesz się jak polepszyć wygląd i funkcjonalność strony, aby korzystnie wpływały na odbiór Twojej firmy przez potencjalnych klientów i zachęcały do zakupu Twoich produktów i usług. W końcu poprawisz funkcjonalność swojej strony internetowej, lepiej zaprezentujesz swoje usługi i zwiększysz zainteresowanie docelowej grupy odbiorców. A najważniejsze, stworzysz unikalny i spójny wygląd marki i wyróżnisz się na tle konkurencji. Otrzymasz nie tylko porady co możesz zmienić na swojej stronie, ale także konkretne wskazówki dostosowane do Twojej branży.

konsultacje mailowe

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ

Favicon znak wodny  Otrzymasz kwestionariusz z pytaniami dotyczącymi Twojej strony internetowej, oferty oraz branży, abym mogła poznać problemy, które są dla Ciebie istotne

Favicon znak wodny  Po otrzymaniu odpowiedzi przejdę do analizy strony

Favicon znak wodny  Przygotuję konkretne wskazówki co możesz ulepszyć na stronie, aby jak najlepiej przedstawić ofertę i wyróżnić się na tle konkurencji

Favicon znak wodny  Wnioski z konsultacji i wskazówki w formie PDF otrzymasz na maila w ciągu 7 dni roboczych.

STWÓRZ WYJĄTKOWĄ STRONĘ!

ZAPYTAJ O WYCENĘ I TERMIN KONSULTACJI

Jeśli uznasz, że konsultacje nie spełniły Twoich oczekiwań,
zwrócę Ci pieniądze!
Jestem pewna, że konsultacje mailowe całkowicie spełnią Twoje oczekiwania i pomogą Ci stworzyć spójną markę online. Jeśli jednak uznasz, że konsultacje nie dały Ci pomocnych wskazówek, oddam Ci pieniądze. Jestem jednak przekonana o ich skuteczności, dlatego daję Ci 30 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni od momentu zakupu uznasz, że konsultacje nie były dla Ciebie odpowiednie, napisz do mnie na maila kontakt@werbenastudio.pl, a ja oddam Ci całą wpłaconą kwotę. Jak widzisz nic nie tracisz, całe ryzyko biorę na siebie, bo wiem, że dzięki konsultacjom stworzysz silną markę online.
              30 dniowa gwarancja zwrotu