Paleta kolorystyczna

Dla marki 4mom.pl miałam przyjemność zaprojektować logo, paletę kolorystyczną i brand board, czyli przewodnik stylu marki.

4mom.pl to marka, która oferuje odzież dla kobiet w ciąży i dla mam karmiących.

Joanna Maślak, która jest założycielką marki, poprosiła mnie bym stworzyła logo, które będzie proste, nawiązujące do więzi jaka łączy matkę z dzieckiem, ale także więzi z marką. Projekt reprezentuje odzież wygodną, uniwersalną, dobrą jakościowo i godną polecenia. Takie też były założenia projektu.

Jako, że jestem w grupie docelowej marki, było mi dużo łatwiej przygotowując projekt. W tym czasie kobiety potrzebują zrozumienia oraz rzeczy prostych i nieskomplikowanych. Tworząc paletę kolorystyczną myślałam o ciąży, o każdej kobiecie, która chciałaby, aby okres ciąży był cudownym czasem wyczekiwania na maleństwo.

Logo

logo dla marki 4mom.pl

Brand Board

To przewodnik stylu marki, który pomaga stworzyć spójny wizerunek w internecie i na materiałach drukowanych np. wizytówkach, ulotkach. To więcej niż paleta kolorystyczna. W brand board pojawia się kolor przewodni oraz kolory uzupełniające. Styl marki tworzą także kroje pisma i grafiki, które można wykorzystać np. w social mediach.

Brand Board - kompas stylu marki

Jeśli tak jak Asia rozpoczynasz działalność i chcesz, żeby Twoja marka była spójna i oddawała charakter Twojej firmy z przyjemnością zaprojektuje dla Ciebie logo, brand board lub pełną identyfikację wizualną. Tutaj możesz przeczytać na temat szczegółów projektu.