Powitanie

 

Mam na imię Marta. Zajmuję się projektowaniem stron internetowych, logo i materiałów graficznych do internetu i do druku. Ukończyłam Centrum Studiów Latynoamerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim, ale to projektowanie skradło moje serce. Przy projektach łączę umiejętności techniczne z wyczuciem estetycznym. Realizując swoją pasję, pomagam przedsiębiorczym kobietom zbudować rozpoznawalną markę online.

                                       strony www dla biznesów online moje zdjęcie

Przyświeca mi myśl, że posiadanie profesjonalnej strony internetowej jest pierwszym krokiem do rozwoju firmy. Projektuję strony internetowe zgodne z obowiązującymi trendami, które są atrakcyjne wizualnie i intuicyjne. Wyglądają nie tylko pięknie, ale też spełniają określone cele biznesowe. Starannie dobieram stylistykę, układ strony i jej funkcjonalności, aby całość jak najlepiej prezentowała Twoje usługi. Zadbam także o spójną identyfikację wizualną marki projektując logo, wizytówki oraz potrzebne materiały marketingowe, które będą reprezentować wartości i przesłanie Twojego biznesu.

Dobrze czuję się w projektach dla: fotografów, makijażystów, florystów, dietetyków, branży dziecięcej, działalności artystycznej i rękodzielniczej. Z chęcią podejmę się pracy również nad projektami z innych branż.

Zastanawiasz się, czy Twoja działalność wpisuje się w moją estetykę?

Mój styl jest jasny, kobiecy i nowoczesny. Jeśli właśnie takiego stylu szukasz zapraszam do współpracy. Napisz do mnie, wspólnie omówimy szczegóły Twojego projektu.

Co mogę dla Ciebie przygotować:

  • strony internetowe
  • projekt logo
  • projekt wizytówki
  • baner graficzny na Facebooka
  • baner na stronę www
  • grafiki do postów na Facebooka/Instagram

Lubię twórczy proces, który mi towarzyszy podczas pracy przy każdym nowym projekcie. Jeśli poszukujesz projektanta, który poświęci trochę czasu, aby naprawdę zrozumieć wizję Twojej firmy, to jesteś we właściwym miejscu! Pracuję wyłącznie nad kilkoma projektami w miesiącu. Pozwala mi to skoncentrować się na poznaniu Ciebie, Twojej pasji, pomysłu na biznes i stworzyć projekt, który odzwierciedli jakość Twoich usług.

P.S. Prywatnie jestem entuzjastką WordPressa, typografii na ścianach i skandynawskiego designu 🙂

Zachęcam Cię do pobrania bezpłatnej listy kontrolnej dla Twojej marki online tutaj.

Jeśli chcesz zapoznać się z moimi wybranymi realizacjami zapraszam do zakładki Portfolio.