STRONA INTERNETOWA

Awokado - home

Projektuję strony internetowe dla marek osobistych, przedsiębiorczych kobiet i właścicielek małych firm, które chcą zbudować rozpoznawalną markę online.

Zaprojektuję nowoczesną, piękną i łatwą do zarządzania stronę internetową, która profesjonalnie przedstawi Twoje działania w sieci. Pomogę Ci zbudować określony wizerunek oraz wzmocnić profesjonalny odbiór Twojej marki w oczach klientów.

Zyskasz atrakcyjną wizualnie, przejrzystą i intuicyjną stronę internetową, która będzie spełniać ustalone cele biznesowe.
A przede wszystkim wyróżnisz się na tle innych firm i osób, które świadczą podobne usługi.

Strony internetowe tworzę na WordPressie. Jest to system zarządzania treścią numer jeden na świecie. Po utworzeniu strony, otrzymasz dostęp do panelu administracyjnego, dzięki któremu będziesz w stanie samodzielnie zamieszczać wpisy, dodawać treści i zdjęcia. Dodatkowo otrzymasz e-book z instrukcją obsługi panelu i będziesz wiedzieć jak poruszać się po witrynie od strony zaplecza. Każda zaprojektowana przeze mnie strona wygląda dobrze na urządzeniach mobilnych i jest zgodna z najnowszymi trendami.


„Strona internetowa jest głównym narzędziem marketingowym firmy.”


paleta kolorystyczna markiPaleta kolorystyczna pomoże Ci stworzyć spójny wizerunek marki.

Zazwyczaj klienci, którzy się do mnie zgłaszają nie posiadają palety kolorystycznej dla swojego biznesu. Jeśli Ty także nie posiadasz palety kolorystycznej marki, przed rozpoczęciem pracy nad stroną, przejdziemy przez proces wyboru kolorów dla Twojej marki.

Dowiesz się także w jakiej tonacji tworzyć materiały marketingowe, grafiki na stronę internetową i do mediów społecznościowych. Już nie będziesz zastanawiać się jakie kolory wybrać, gdyż w ramach naszej współpracy otrzymasz kody kolorów marki.

W sprawie wyceny projektu napisz na maila kontakt@werbenastudio.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.